| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 920x380 mm |
| Deplasarea pe axa X | 505 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 355 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 610 mm |
| Viteza axului | 18000 - /min. |
| Conicitatea axului | SK 30 . |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| Puterea motorului principal | 5,6/8,4 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2000x2000x2500 mm |
| Geutatea mașinii | 3200 kg |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 426 |
| Răcire prin ax |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Very good technical condition, in this time not under power, but after agreement possible to see under power. Heidenhain iTNC 530 control system with hand wheel. 5 controlled axis (X, Y, Z, B, C). ATS 160 CNC B axis:5-108 degree, C axis: 360 degree. ATC 24. Accessories: tool sonde, material sonde, chip conveyor, tools, holders, external tool cooling system, documentation.
| An fabricație: | 2025 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 620 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1300 x 600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 600 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 660 mm |
| Viteza axului | 0 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 20 bar |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 24 |
| An fabricație: | 2005 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 600x1000 mm |
| Deplasarea pe axa X | 630 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 560 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 560 mm |
| Viteza axului | 0 - 12000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| Răcire prin ax | da |
| Conicitatea axului | HSK 63 . |
| Diametrul mesei | 600 mm |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 24 |
| Puterea motorului principal | 15/10 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 500 kg |
| Geutatea mașinii | 7500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| An fabricație: | 2024 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 620 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1300 x 600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 600 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 660 mm |
| Viteza axului | 0 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 20 bar |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 24 |
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1300 x 600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1016 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 610 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 710 mm |
| Viteza axului | 0 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | bar |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 24 |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| An fabricație: | 2022 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haas | |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 500 mm |
| Deplasarea pe axa X | 762 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 508 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 508 mm |
| Viteza axului | 0 - 8100 /min. |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 20 bar |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 30+1 |
| Axa B | -35/120 ° |
| Axa C | 360 ° |
| Încărcarea maximă a mesei | 300 kg |
| Cuplul maxim al axului | 122 Nm |
| Geutatea mașinii | 6463 kg |