Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1300 x 600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1016 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 610 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 710 mm |
| Viteza axului | 0 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | bar |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 24 |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| An fabricație: | 2007 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | 0i - MC |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1220x508 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1016 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 508 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 508 mm |
| Viteza axului | 0 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | nu |
| Conicitatea axului | 40 . |
| Puterea motorului principal | 11,2/16,5 kW |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3100x2440x2540 mm |
| An fabricație: | 2022 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haas | |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 500 mm |
| Deplasarea pe axa X | 762 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 508 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 508 mm |
| Viteza axului | 0 - 8100 /min. |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 20 bar |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 30+1 |
| Axa B | -35/120 ° |
| Axa C | 360 ° |
| Încărcarea maximă a mesei | 300 kg |
| Cuplul maxim al axului | 122 Nm |
| Geutatea mașinii | 6463 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | 0i - MC |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 610x305 mm |
| Deplasarea pe axa X | 510 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 305 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 305 mm |
| Viteza axului | 0 - 2400 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | nu |
| Conicitatea axului | BT 40 . |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2300x1800x2250 mm |
| Geutatea mașinii | 2000 kg |
| An fabricație: | 2019 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | i Series |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1200 x 540 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1020 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 540 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 530 mm |
| Viteza axului | 0 - 6000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 24 |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 5300x 3400x 3015 mm |
| Geutatea mașinii | 7500 kg |
| An fabricație: | 2014 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 800 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 450 mm |
| Viteza axului | 0 - 15000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3830x3200x3600 mm |
| Geutatea mașinii | 11500 kg |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 30 |
| An fabricație: | 2012 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 810 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 790 x 560 mm |
| Deplasarea pe axa X | 635 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 510 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 460 mm |
| Viteza axului | 0 - 8000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | nu |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 20 |
| Avansul rapid | 30 m/min |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3500x4000x2700 mm |
| Geutatea mașinii | 3900 kg |
| An fabricație: | 2010 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haas | |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 914x356 mm |
| Deplasarea pe axa X | 760 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 400 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 500 mm |
| Viteza axului | 0 - 7000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| Răcire prin ax | da |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Încărcarea maximă a mesei | 680 kg |
| Suprafața de instalare a mașinii | 4000 x 2720 x 2750 mm |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 20 |
| Puterea motorului principal | 22,4 kW |
| An fabricație: | 2012 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 840 D |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1035x600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1035 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 560 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 510 mm |
| Viteza axului | 0 - 8000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 26 bar |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 30 |
| Puterea motorului principal | 13 kW |
| Geutatea mașinii | 4100 kg |
| Suprafața de instalare a mașinii | 6050X4550X2800 mm |
| Încărcarea maximă a mesei | 1000 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 810 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1200 x 560 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1035 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 560 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 510 mm |
| Viteza axului | 20 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | nu |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2820x3210x2700 mm |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| An fabricație: | 2007 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 840 D |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 2440x600 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1760 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 600 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 800 mm |
| Viteza axului | 3 - 10000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 30 bar |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Avansul rapid | X,Y,Z 40/40/30 m/min |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 72 |
| An fabricație: | 2006 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1800X780 mm |
| Deplasarea pe axa X | 2030 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 810 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 810 mm |
| Viteza axului | 0 - 8000 /min. |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Răcire prin ax | nu |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Geutatea mașinii | 11600 kg |