| Sistem de control Amada | Operateur 2000 |
| 100 | |
| 3000 | |
| Numărul axelor acționate | 8 |
| nu | |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| 6750 | |
| 4320x2170x2700 | |
| 200 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good condition, under power.
| An fabricație: | 2001 |
| Sistem de control | da |
| 80 | |
| 2620 | |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| Cursa culisei | 200 mm |
| 5750 |
| An fabricație: | 2002 |
| Sistem de control | da |
| 120 | |
| 3100 | |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| da | |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Cursa culisei | 180 mm |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| An fabricație: | 2013 |
| Sistem de control | da |
| 175 | |
| 3050 | |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| da | |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Cursa culisei | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| An fabricație: | 2008 |
| Sistem de control | da |
| 50 | |
| 2050 | |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| nu | |
| Tipul acționării presei | Elektrický |
| Puterea motorului principal | 7 kW |
| 4750 |
| An fabricație: | 2012 |
| Sistem de control | da |
| 220 | |
| 3050 | |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| da | |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Pasajul între coloane | 2600 mm |
| 530 | |
| Cursa culisei | 265 mm |
| Puterea motorului principal | 22 kW |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |