| Az orsó átmérője | 90 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 900 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1400 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 710 mm |
| Z irányú mozgás | 800 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | MORSE 5 . |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Asztalméret | 1000 x 1120 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900 x 2500 x 2650 mm |
| A gép súlya | 9000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
This TOS Varnsdorf W 9 horizontal boring machine represents a proven solution for precision boring, milling, and threading of medium-sized workpieces. The table-type design ensures high rigidity and stability during machining, making it ideal for both single-piece and small-batch engineering production. Thanks to its versatility and reliable construction, it is well-suited for workshops focused on component renovation and precision metalworking, where mechanical durability and simple manual operation (without the need for NC control) are prioritized.
| Gyártás éve: | 1984 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 75 mm |
| X irányú mozgás | 1250 mm |
| Az orsóház mozgása az állványon (Y) | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Asztalméret | 950x950 mm |
| Orsókitolás (W) | 560 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4522x3359x2800 mm |
| A gép súlya | 10700 kg |
| Gyártás éve: | 1978 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 90 mm |
| X irányú mozgás | 1250 mm |
| Y irányú mozgás | 90 mm |
| Orsó fordulatszáma | 45 - 1120 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 680 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 20 kW |
| Asztalméret | 1000x1120 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4180x2300x2690 mm |
| A gép súlya | 12000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 63 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | - /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | Morse4 . |
| Az asztal felfogó felülete | 800 x 800 mm |
| A főmotor teljesítménye | 5.5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4050x2100x2280 mm |
| A gép súlya | 7600 kg |
| Gyártás éve: | 1967 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 80 mm |
| X irányú mozgás | 1250 mm |
| Y irányú mozgás | 850 mm |
| Orsó fordulatszáma | 6 - 1400 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 700 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | Morse 5 . |
| Az asztal felfogó felülete | 1100 x 900 mm |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4650 x 2250 x 2650 mm |
| Gyártás éve: | 1980 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 63 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | 18 - 1800 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | Morse 4 . |
| Az asztal felfogó felülete | 800x800 mm |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4050x2100x2280 mm |
| A gép súlya | 7600 kg |