| Névleges alakító erő | 15 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| A medve lökete | 220 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1050x690x1400 mm |
| A gép súlya | 450 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Good technical condition, under power.
This CDCR 13/43-11 hydraulic press from the renowned manufacturer Rakovnické tvářecí stroje s.r.o. represents a reliable solution for efficient forming and pressing in metalworking operations. Thanks to its design, it is ideal for precision operations requiring stable pressure and high frame rigidity. The machine offers an optimal balance between performance and compact dimensions, making it a versatile asset for both mass and piece production, where emphasis is placed on operational reliability and long service life.
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 10 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500x400 mm |
| A medve méretei | 360x280 mm |
| A főmotor teljesítménye | 5,1 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1300x1000x2200 mm |
| A gép súlya | 1272 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Névleges alakító erő | 28 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| A medve max. lökete | 260 mm |
| A gép súlya | 480 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1230x700x1587 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Névleges alakító erő | 150 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 700x1200 mm |
| Hengerek száma | 2 |
| A medve max. lökete | 400 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| A gép súlya | 6838 kg |
| Asztalméret | 900x630 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2200x1250x3280m mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2003 |
| Névleges alakító erő | 500 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000x3000 mm |
| A medve méretei | 2000x3000 mm |
| A medve lökete | 800 mm |
| Alsó kidobó lökethossza | 280 mm |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5400x2700×4700 mm |
| A gép súlya | 38000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |