| Haco vezérlőrendszer | |
| Max. vágási hossz | 3050 mm |
| Max. lemezvastagság | 8 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition; testing is possible.
The HACO HSLX 3008 guillotine shears represent a robust hydraulic solution for precise and efficient sheet metal cutting in metal fabrication. This machine is an ideal choice for operations requiring reliability when cutting long formats, ensuring high repeatability and operator comfort thanks to the integrated Haco control system. The hydraulic drive guarantees smooth operation and sufficient power for processing thicker materials, significantly increasing productivity and the quality of the final workpieces.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Löketszám | 20 /min |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900x2560x1560 mm |
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| A hátsó ütköző állíthatósága | 500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1620x1403x1190 mm |
| A gép súlya | 1600 kg |
| Gyártás éve: | 1990 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Max. vágási hossz | 3150 mm |
| Max. lemezvastagság | 16 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 43 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| A gép súlya | 16 300 kg |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haco vezérlőrendszer | |
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Max. lemezvastagság | 13 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| A gép súlya | 9500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x2500x2300 mm |