Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | i Series |
| Az asztal felfogó felülete | 1200 x 540 mm |
| X irányú mozgás | 1020 mm |
| Y irányú mozgás | 540 mm |
| Z irányú mozgás | 530 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5300x 3400x 3015 mm |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 914x356 mm |
| X irányú mozgás | 760 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 7000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Asztalterhelhetőség | 680 kg |
| A gép alapterülete | 4000 x 2720 x 2750 mm |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 20 |
| A főmotor teljesítménye | 22,4 kW |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 1035x600 mm |
| X irányú mozgás | 1035 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 26 bar |
| Orsókúp | SK 40 . |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30 |
| A főmotor teljesítménye | 13 kW |
| A gép súlya | 4100 kg |
| A gép alapterülete | 6050X4550X2800 mm |
| Asztalterhelhetőség | 1000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 810 |
| Az asztal felfogó felülete | 1200 x 560 mm |
| X irányú mozgás | 1035 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2820x3210x2700 mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Gyártás éve: | 2003 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| X irányú mozgás | 1440 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Az asztal felfogó felülete | 1650 x 600 mm |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Brother vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 600 x 300 mm |
| X irányú mozgás | 480 mm |
| Y irányú mozgás | 360 mm |
| Z irányú mozgás | 270 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | SK 30 . |
| A munkadarab max. súlya | 150 kg |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 14 |
| A gép súlya | 1800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1500 x 1900 x 2500 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 500x380 mm |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Y irányú mozgás | 450 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 18000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30 |
| Gyors előtolás | 80/50/50 m/min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3054 x 2187 x 2561 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 1321 x 584 mm |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| Y irányú mozgás | 660 mm |
| Z irányú mozgás | 635 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 7500 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30 |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 610 Nm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4322 x 2495 x 3302 mm |
| Gyártás éve: | 2018 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 500 mm |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| Y irányú mozgás | 508 mm |
| Z irányú mozgás | 508 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| Orsókúp | 40 . |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 40+1 |
| B tengely | +35/-110 ° |
| C tengely | 360 ° |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 122 Nm |
| Gyors előtolás | 22,9 m/min |
| A gép súlya | 6463 kg |
| Összesített teljesítmény | 28 kVA |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 700x420 mm |
| X irányú mozgás | 560 mm |
| Y irányú mozgás | 410 mm |
| Z irányú mozgás | 450 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 8000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 20 |
| A gép súlya | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2200x2350x2750 mm |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| DMG vezérlőrendszer | SLIM line |
| Az asztal felfogó felülete | 1200x560 mm |
| X irányú mozgás | 1035 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 13 kW |
| A gép súlya | 4100 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 20 |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 790 x 560 mm |
| X irányú mozgás | 635 mm |
| Y irányú mozgás | 510 mm |
| Z irányú mozgás | 460 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 12 bar |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3500 x 4000 x 2900 mm |
| A gép súlya | 3900 kg |