| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 1000x510 mm |
| X irányú mozgás | 850 mm |
| Y irányú mozgás | 520 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Asztalterhelhetőség | 500 kg |
| A gép súlya | 5500 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The Dugard Eagle 850 vertical machining center is a highly versatile solution designed for the precision milling of medium-sized components.
The machine is ideally suited for general metalworking shops, efficiently handling both precise one-off tasks and small-batch production runs.
It is in good technical condition and remains available for inspection under power, ensuring the immediate readiness and reliability of the control system.
This is an excellent choice for customers seeking a robust, field-proven machine to cost-effectively expand their machining capabilities.
Without a vice.
| Gyártás éve: | 2025 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 600x1000 mm |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | HSK 63 . |
| Asztalátmérő | 600 mm |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A főmotor teljesítménye | 15/10 kW |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Gyártás éve: | 2024 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| Y irányú mozgás | 610 mm |
| Z irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 500 mm |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| Y irányú mozgás | 508 mm |
| Z irányú mozgás | 508 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8100 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30+1 |
| B tengely | -35/120 ° |
| C tengely | 360 ° |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 122 Nm |
| A gép súlya | 6463 kg |