| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 850x600 mm |
| X irányú mozgás | 640 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 12000 - /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Gyors előtolás X tengely | 70 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 40 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 40 m/min |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 7800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2500 x 2500 x 2800 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Machine is in very good condition, connected. Testing is possible.
The DMG DMC 64V linear vertical machining center is a high-performance solution for precision milling and drilling in toolrooms and mass production. Thanks to its linear drives, the machine excels in extraordinary dynamics and positioning speed, significantly reducing idle times and increasing overall machining efficiency. The advanced Heidenhain control system ensures user-friendly operation and high precision when manufacturing complex workpieces. Integrated internal cooling and an automatic tool changer make it a versatile and reliable machine.
| Gyártás éve: | 2025 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 600x1000 mm |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | HSK 63 . |
| Asztalátmérő | 600 mm |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A főmotor teljesítménye | 15/10 kW |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Gyártás éve: | 2024 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| Y irányú mozgás | 610 mm |
| Z irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 500 mm |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| Y irányú mozgás | 508 mm |
| Z irányú mozgás | 508 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8100 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30+1 |
| B tengely | -35/120 ° |
| C tengely | 360 ° |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 122 Nm |
| A gép súlya | 6463 kg |