| 1000 | |
| 600 | |
| 500 | |
| A munkadarab max. súlya | 4500 kg |
| 6000 | |
| 1250x750 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Bath dimensions: 1 900 x 1 100 x 550 mm
Max. workpiece dimensions: 1500x1 000x450 mm
Electrode magazine: 18 positions (9+9)
Electrode clamping: HIRSCHMANN
Rotary C-axis with internal washout
Automatic fire extinguishing system
Workpiece probe
Tool probe
Included in the delivery is a set of 40 electrode holders including electrode milling cube
The machine is in good technical condition, under power.
| Gyártás éve: | 2017 |
| 600 | |
| 400 | |
| 400 | |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |
| 100 | |
| Munkadarab max. méretei | 1000x700x400 mm |
| 1600 x 2700 x 2858 | |
| 4200 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2015 |
| 600 | |
| 500 | |
| 300 | |
| 875 | |
| 750x300 | |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| 1345×940×2040 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2006 |
| 350 | |
| 270 | |
| 270 | |
| 550 × 350 | |
| 2300x1600x2400 | |
| 1600 | |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2017 |
| 600 | |
| 400 | |
| 400 | |
| 1000 | |
| 700 | |
| 400 | |
| A munkadarab max. súlya | 100 kg |
| 4 | |
| C tengely | ° |
| 4400 | |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 800x600 |
| Gyártás éve: | 1996 |
| 300 | |
| 200 | |
| 200 | |
| 1300x1200x2300 | |
| 1100 | |
| A munkadarab max. súlya | 60 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |