| 1250 x 2050 | |
| Névleges alakító erő | 30 t |
| Asztalméret | 4000 x 2200 mm |
| 7000 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
Index - 360 degree tool rotation.
Tool holder in Trumpf head - quick tool change.
External control panel.
Basic accessories
Safety light barrier.
| Gyártás éve: | 2001 |
| 1020 x 2540 | |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A munkadarab max. súlya | 100 kg |
| 4460 x 2750 x 2130 | |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer |
| Gyártás éve: | 2014 |
| 1500x3000 | |
| Névleges alakító erő | 22 t |
| igen | |
| 20 | |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2017 |
| 2000x500 | |
| Névleges alakító erő | 30 t |
| 500x500 | |
| 3000 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2011 |
| 2500x1250 | |
| Névleges alakító erő | 16,5 t |
| igen | |
| 18 | |
| 2000 | |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1999 |
| 1250 x 1250 | |
| Névleges alakító erő | 20 t |
| 15 | |
| 4,5-6 | |
| 17 000 | |
| Vezérlőrendszer | nem |