Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 900 x 500 mm |
| X irányú mozgás | 700 mm |
| Y irányú mozgás | 500 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3150 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2220x2115x2120 mm |
| A gép súlya | 2550 kg |
| Gyártás éve: | 1974 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 300 x 700 mm |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 250 mm |
| Orsókúp | ISA 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 3,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1450 x 1660 mm |
| A gép súlya | 1550 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 630 x 300 mm |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 170 mm |
| Z irányú mozgás | 220 mm |
| Asztalterhelhetőség | 120 kg |
| Gyártás éve: | 1996 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1400 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 1360 mm |
| Y irányú mozgás | 630 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Asztalterhelhetőség | 450 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1372 x 254 mm |
| X irányú mozgás | 900 mm |
| Y irányú mozgás | 380 mm |
| Z irányú mozgás | 380 mm |
| Orsókúp | NT40 . |
| Orsó fordulatszáma | 75 - 3800 /min. |
| A gép súlya | 1450 kg |
| Gyártás éve: | 1987 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 155 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000 x 500 mm |
| X irányú mozgás | 700 mm |
| Y irányú mozgás | 550 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900 x 3300 x 2100 mm |
| A gép súlya | 3300 kg |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1213 x 267 mm |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| Y irányú mozgás | 305 mm |
| Z irányú mozgás | 406 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 5,6 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1727 x 2184 x 2692 mm |
| A gép súlya | 1315 kg |
| Gyártás éve: | 1986 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 600 x 300 mm |
| X irányú mozgás | 450 mm |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Y irányú mozgás | 300 mm |
| Z irányú mozgás | 350 mm |
| Orsó fordulatszáma | 63 - 3150 /min. |
| Gyors előtolás X tengely | 3000 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 3000 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 1500 m/min |
| Munka előtolás | 16-800 (XY); 8-800 (Z) mm/min |
| A gép alapterülete | 1700 x 1800 x 1850 mm |
| A gép súlya | 2500 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000 x 520 mm |
| X irányú mozgás | 800 mm |
| Y irányú mozgás | 500 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 40 - 2000 /min. |
| Orsókúp | SK40 . |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 600 x 300 mm |
| X irányú mozgás | 450 mm |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Y irányú mozgás | 300 mm |
| Z irányú mozgás | 350 mm |
| Orsó fordulatszáma | 63 - 3150 /min. |
| A gép alapterülete | 1700 x 1800 x 1850 mm |
| A gép súlya | 2500 kg |
| Gyártás éve: | 1982 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munka előtolás X-tengely | 600 mm/min |
| Munka előtolás Y-tengely | 320 mm/min |
| Munka előtolás Z-tengely | 300 mm/min |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 310 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 800 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2210 x 2580 x 1910 mm |
| A gép súlya | 2600 kg |