| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000x1300 mm |
| X irányú mozgás | 2000 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 1700 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 1225 mm |
| Y irányú mozgás | 1600 mm |
| Z irányú mozgás | 1200 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7580x5355x4043 mm |
| A gép súlya | 25000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition.
Rotary table
Spindle operating hours: 3,027 hours
Program execution time: 3,271 hours
Axis operating hours: 3,454 hours
Equipment: Workpiece probe, tool touch probe, multiplier, tool holders, and tools.
Chip conveyor
The VISION WIDE VB-2016 portal milling machine represents a robust solution for precise and high-performance heavy-duty machining of large workpieces. Thanks to its 5-axis control and high spindle torque with an ISO 50 taper, this machine is ideal for demanding operations in toolmaking and heavy engineering. The modern Heidenhain TNC 530 control system ensures high process stability and contour accuracy. This milling machine effectively combines a large working area with the dynamics required for the complex machining of intricate parts.
| Gyártás éve: | 2023 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 640 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 6000 x 2500 mm |
| X irányú mozgás | 6000 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 3200 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 1900 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 40 - 5500 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 22000 kg |
| Y irányú mozgás | 3200 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| A gép súlya | 88000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 41 kW |
| Gyors előtolás | 10 m/min |
| Összesített teljesítmény | 83 kVA |
| Munka előtolás | 1-8000 mm/min |
| Gerenda keresztmetszete | 500x450 mm |
| Max. alatt halad az arca orsó | 1800 mm |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1600x4000 mm |
| X irányú mozgás | 4200 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 2100 mm |
| Asztalterhelhetőség | 10 000 kg |
| Y irányú mozgás | 2300 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 40 - 6000 /min. |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 1050/1435 Nm |
| Gyors előtolás | 10 m/min |
| A főmotor teljesítménye | 30/41 kW |
| Összesített teljesítmény | 79 kVA |
| A gép súlya | 51000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 10480 x 5200 x 6120 mm |
| Gyártás éve: | 1969 |
| X irányú mozgás | 12000 mm |
| Y irányú mozgás | 5300 mm |
| Z irányú mozgás | 4000 mm |
| A főmotor teljesítménye | 100 kW |
| Orsókúp | ISO 60- . |
| Az asztal munkafelületének méretei | 12000 / 4700 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2003 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fidia vezérlőrendszer | M20 / MNC594 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 5000x3000 mm |
| X irányú mozgás | 5100 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 3500 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 2000 mm |
| Y irányú mozgás | 3800 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 14000 x 7500 x 6400 mm |
| A gép súlya | 125000 kg |
| C tengely | 360 ° |
| A tengely | 180 ° |
| B tengely | 180 ° |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3200x2050 mm |
| X irányú mozgás | 3100 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 2800 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | mm |
| Asztalterhelhetőség | 10000 kg |
| Y irányú mozgás | 3600 mm |
| Z irányú mozgás | 1066 (500x500) mm |
| A gép súlya | 59000 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 40 |