| Az asztal munkafelületének méretei | 1270 × 250 mm |
| X irányú mozgás | 700 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Z irányú mozgás | 405 mm |
| Y irányú mozgás | 390 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition; inspection and testing are possible by appointment.
The Poreba FN-2VB knee-type milling machine represents a reliable solution for precise milling operations in both piece and serial mechanical engineering production. Thanks to its robust construction and universal spindle taper, it is ideal for machining a wide range of metal workpieces, from simple flat surfaces to more complex shaped parts. The machine offers excellent stability during operation and intuitive controls, making it an efficient tool for toolrooms and maintenance workshops seeking an optimal balance between performance and floor space requirements.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 415 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1300x305 mm |
| X irányú mozgás | 760 mm |
| Y irányú mozgás | 381 mm |
| Z irányú mozgás | 450 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Összesített teljesítmény | 15 kVA |
| A gép súlya | 2400 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2354x2269x2190 mm |
| Gyártás éve: | 1994 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 415 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1230x410 mm |
| X irányú mozgás | 700 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2500x2500x2450 mm |
| A gép súlya | 3200 kg |
| Orsókúp | SK 30 . |
| Gyártás éve: | 1989 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000x320 mm |
| X irányú mozgás | 720 mm |
| Y irányú mozgás | 360 mm |
| Z irányú mozgás | 420 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| A gép súlya | 2310 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2560x2560x1820 mm |
| Gyártás éve: | 1985 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1400 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 450 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 1800 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7.5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3180 x 3310 x 2400 mm |
| A gép súlya | 4400 kg |
| Gyártás éve: | 1986 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1800 x 570 mm |
| X irányú mozgás | 1400 mm |
| Y irányú mozgás | 670 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1400 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3060 x 3175 x 2620 mm mm |
| A gép súlya | 6500 kg |