| Az asztal munkafelületének méretei | 1250x320 mm |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A gép súlya | 1320 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1700x1560x1730 mm |
| Az orsó max. távolsága az oszloptól | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 1600 /min. |
| Gyors előtolás | 8,1 m/min |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, connected, and available for testing.
The LQ 232A Universal Milling Machine represents a flexible solution for precise milling operations in single-piece and small-series production. Thanks to its design, it enables efficient machining of a wide range of materials, from standard steels to non-ferrous metals. The machine is ideal for drilling, countersinking, and milling both flat and shaped surfaces. The main benefits for the user are intuitive control and high rigidity, which ensures process stability and surface quality, making this milling machine a reliable asset for any metalworking workshop.
| Gyártás éve: | 2020 |
| Vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000 x 500 mm |
| X irányú mozgás | 1400 mm |
| Y irányú mozgás | 700 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 30 - 2050 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 1800 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2285 x 2600 x 2100 mm |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Gyors előtolás X tengely | 2,2 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 2,2 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 1,1 m/min |
| Gyártás éve: | 1993 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 415 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1400 mm |
| X irányú mozgás | 1500 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Z irányú mozgás | 750 mm |
| Asztalátmérő | 1400 mm |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1370x320 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Y irányú mozgás | 360 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Kinyúlás | 178-868 mm |
| Marófej | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1900x1750x2350 mm |
| A gép súlya | 1950 kg |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 x 520 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 650 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Orsó fordulatszáma | 50 - 3000 /min. |
| A gép súlya | 3800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200x2200x2200 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000 × 600 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 2500 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 22,5 kW |
| Orsókúp | 38 mm . |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |