| A köszörülés max. hosszúsága | 1000 mm |
| 300 | |
| A munkadarab max. magassága | 350 mm |
| Horizontální | |
| Asztalméret | 300x1000 mm |
| 7,5 | |
| 4100x1910x2120 | |
| 3000 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good technical condition, it cannot be tested.
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 630 mm |
| 200 | |
| A munkadarab max. magassága | 300 mm |
| 200 x 630 | |
| A munkadarab max. súlya | 180 kg |
| 130 | |
| 630 | |
| 200 | |
| 1,5 | |
| 2460 x 1350 x 1480 | |
| 1600 |
| Gyártás éve: | 1971 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 630 mm |
| 230 | |
| A munkadarab max. magassága | 350 mm |
| Horizontální | |
| 1600 |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 630 mm |
| 230 | |
| A munkadarab max. magassága | 500 mm |
| Vertikální | |
| 2710 x 1495 x 1670 | |
| 2200 |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1000 mm |
| 320 | |
| A munkadarab max. magassága | mm |
| Horizontální | |
| 4000x1936x2260 | |
| 5000 |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1015 mm |
| 405 | |
| A munkadarab max. magassága | 395 mm |
| Horizontální | |
| Asztalméret | 400 x 1000 mm |
| Összesített teljesítmény | 8,5 kVA |
| 3500 |