| Max. fúrási átmérő | 50 mm |
| Az orsó max. távolsága az oszloptól | 1600 mm |
| 4550 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition, under power.
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. fúrási átmérő | 32 mm |
| Morse 3 | |
| A kar max. függőleges átállíthatósága | 520 mm |
| Az orsó max. távolsága az oszloptól | 1000 mm |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
| Összesített teljesítmény | 3,5 kVA |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1700x1070x2620 mm |
| 1800 | |
| 750 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. fúrási átmérő | 100 mm |
| Mo 6 | |
| 3000 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4390x1550x4130 mm |
| 14500 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. fúrási átmérő | 63 mm |
| MORSE 5 | |
| A kar max. függőleges átállíthatósága | 950 mm |
| 290 x 1080 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3240x1300x3900 mm |
| 5800 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Max. fúrási átmérő | 75 mm |
| Morse 6 | |
| A kar max. függőleges átállíthatósága | 950 mm |
| 1614 | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2300 x 1100 mm |
| 6900 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3700 x 1380 x 4050 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1981 |
| Max. fúrási átmérő | 50 mm |
| Morse 4 | |
| 1250 | |
| 45 - 2000 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2190x950x2830 mm |
| 3050 | |
| Vezérlőrendszer | nem |