| Munkadarab max. átmérője | 800 mm |
| Modul | 10 - |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2650x1510x2000 mm |
| A gép súlya | 7200 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
| Gyártás éve: | 1966 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3120 x 1870 x 2525 mm |
| A gép súlya | 10000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3120x1870x2525 mm |
| A gép súlya | 8700 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 3500 mm |
| Modul | 30 - |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7 410x 5 400x 4 820 mm |
| Munkadarab max. átmérője | 3500 mm |