| Az ágy fölötti anyag átmérője | 630 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 6000 kg |
| A gép súlya | 5600 kg |
| Orsófurat | 60 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 360 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is equipped with rapid feeds. It features digital readouts (DRO) on 2 axes. The equipment includes a tailstock, a Czech four-jaw chuck, and an adapter for using BISON chucks.
The lathe is currently disassembled.
The TOS Čelákovice SU 63 A conventional center lathe represents a reliable solution for the precise and efficient machining of large rotary workpieces in both single-piece and series production. This robust machine is ideal for heavy-duty roughing as well as finishing operations, while its rigid construction ensures high stability and a long service life even under demanding use. Thanks to its intuitive controls and proven mechanical concept, this model is a popular choice for general engineering and maintenance workshops.
| Gyártás éve: | 0 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 630 mm |
| Csúcstávolság | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 340 mm |
| Tokmány átmérője | 315 mm |
| Orsófurat | 72 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 1000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7.5 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1979 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 710 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 850 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 420 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 1000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x1440x1560 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1994 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 630 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 340 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7.5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| A gép súlya | 2960 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1978 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 710 mm |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 420 mm |
| Orsó fordulatszáma | 90 - 1000 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6000x1440x1560 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 500 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 270 mm |
| Orsófurat | 52 mm |
| Orsó fordulatszáma | 22 - 2000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3640x1100x1580 mm |
| A gép súlya | 1940 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |