| Az ágy fölötti anyag átmérője | 720 mm |
| Csúcstávolság | 1500 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| A gép súlya | 3090 kg |
| Összesített teljesítmény | 7,5 kVA |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 1600 /min. |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
3 jaw selfcentering Chuck Roehm ZG 630 mm
Acu Rite 3 Axis Digital Read Out
Coolant Tray
Longitudinal Bed Stop
Folding Handles
Change Gears Set for special inch threads
Chip protection behind machine full length
Chuck Protection
Toolpost protection
Machinelight Halogen
MK – 5 Revolving Center
| Gyártás éve: | 0 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 630 mm |
| Csúcstávolság | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 340 mm |
| Tokmány átmérője | 315 mm |
| Orsófurat | 72 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 1000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7.5 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1979 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 710 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 850 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 420 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 1000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x1440x1560 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1994 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 630 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 340 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7.5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| A gép súlya | 2960 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1978 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 710 mm |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 420 mm |
| Orsó fordulatszáma | 90 - 1000 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6000x1440x1560 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 500 mm |
| Csúcstávolság | 2000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 270 mm |
| Orsófurat | 52 mm |
| Orsó fordulatszáma | 22 - 2000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3640x1100x1580 mm |
| A gép súlya | 1940 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |