| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 550 mm |
| 1 020 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 66 mm |
| igen | |
| Hajtott szerszámok | |
| Rúdadagoló | nem |
| 360 | |
| 40 | |
| igen | |
| 22 | |
| 0 - 5000 | |
| 750 | |
| 600 | |
| 9 | |
| 4.520 x 2.300 x 2.600 | |
| 12 500 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
9 controlled axes x1x2-y1y2-a-b-c1 / c2-y
accessories: chip conveyor, tolls and holders (see photos), documentation
The machine is in good condition, under power.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| 450 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12/6 | |
| 0 - 6000 | |
| 12/16 | |
| C tengely | 360 ° |
| 60 | |
| 4000 x 1640 x 1730 | |
| 3500 |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| MATRIX NEXUS | |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| 500 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12/12 | |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| 35 - 4000 | |
| 25 - 4500 | |
| 465 | |
| X,Z 30/33 | |
| 5000 | |
| 675 |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Series 0i |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| 760 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 24/12 | |
| 0 - 3500 | |
| 780 | |
| 630 | |
| 0 - 5000 | |
| 105 | |
| 260 | |
| 830 | |
| 18,5 | |
| 3600x1900x2170 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840D Sl | |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| 780 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| 190 | |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12 | |
| Rúdadagoló | igen |
| 0 - 6000 | |
| 0 - 5000 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 120 mm |
| 250 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 100 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12 | |
| Rúdadagoló | nem |
| 1480x1360 | |
| 0 - 4000 |