Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| 450 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12/6 | |
| 0 - 6000 | |
| 12/16 | |
| C tengely | 360 ° |
| 60 | |
| 4000 x 1640 x 1730 | |
| 3500 |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| MATRIX NEXUS | |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| 500 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12/12 | |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| 35 - 4000 | |
| 25 - 4500 | |
| 465 | |
| X,Z 30/33 | |
| 5000 | |
| 675 |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Series 0i | |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| 760 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 24/12 | |
| 0 - 3500 | |
| 780 | |
| 630 | |
| 0 - 5000 | |
| 105 | |
| 260 | |
| 830 | |
| 18,5 | |
| 3600x1900x2170 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840D Sl | |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| 780 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| 190 | |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12 | |
| Rúdadagoló | igen |
| 0 - 6000 | |
| 0 - 5000 |
| Gyártás éve: | 2020 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 0i-TF | |
| Elforduló átmérő | 235 mm |
| 600 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 52 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12/12 | |
| Rúdadagoló | igen |
| C tengely | ° |
| igen | |
| 0 - 4500 | |
| 0 - 4000 | |
| 600 | |
| X,Z 30/30 | |
| 188+2 | |
| 640 | |
| 200 | |
| 2880x1580x2000 | |
| 4000 |
| Gyártás éve: | 1999 |
| Munkadarab max. átmérője | 390 mm |
| 700 | |
| Csúcstávolság | 725 mm |
| 35 - 3500 | |
| Orsófurat | 86 mm |
| 1:238/2:173 | |
| 1:650/2:650 | |
| igen | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 10+12 | |
| 18000 | |
| 24000 | |
| 7600 | |
| h=2100 | |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| OKUMA vezérlőrendszer | OSP-P300LA |
| Elforduló átmérő | 480 mm |
| 785 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| 115 | |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 80 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 12/12 | |
| Rúdadagoló | igen |
| 260 | |
| 510 | |
| 45 - 5000 | |
| 45 - 6000 | |
| 25 | |
| 30 | |
| Gyors előtolás Y tengely | 12,5 m/min |
| C tengely | 360 ° |
| 22 | |
| 3330 x 1800 x 2250 | |
| 5250 |
| Gyártás éve: | 2016 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 465 mm |
| 660 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 102 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Rúdadagoló | |
| 0 - 3200 | |
| 318 | |
| 660 |
| Gyártás éve: | 2020 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 820 | |
| Elforduló átmérő | 320 mm |
| 510 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| igen | |
| 210 | |
| 104 | |
| 510 | |
| 0 - 6000 | |
| 0 - 6000 | |
| igen |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 810 D | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| 455 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 51 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | nem |
| Rúdadagoló | |
| C tengely | ° |
| 12 |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| OKUMA vezérlőrendszer | OSP P200L |
| Elforduló átmérő | 710 mm |
| 1500 | |
| Ferde ágy | igen |
| igen | |
| 230 | |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 80 mm |
| Hajtott szerszámok | |
| Rúdadagoló | |
| 710 | |
| Csúcstávolság | 1500 mm |
| 690 | |
| 1545 | |
| 1550 | |
| C tengely | 360 ° |
| 225 | |
| 4900x2600x2900 | |
| 15500 | |
| 38 - 3800 |
| Gyártás éve: | 2006 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 31i - A | |
| Elforduló átmérő | 190 mm |
| 503 | |
| Ferde ágy | igen |
| nem | |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 42 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| 24/24 | |
| Rúdadagoló | igen |
| 2300 x 1620 x 1940 | |
| 5700 | |
| 0 - 6000 |