| Fanuc vezérlőrendszer | i Series |
| Elforduló átmérő | 250 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Orsófurat | 51 mm |
| Ellenorsó | nem |
| Marófej | nem |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Revolverfej | igen |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The Doosan LYNX 220 LMA multi-axis CNC lathe is a highly productive solution designed for the complex machining of rotational parts in a single setup.
Equipped with live tooling, this machine is the ideal choice for medium-batch production of intricate components, eliminating the need for secondary milling or drilling operations.
Originating from the reliable LYNX series, the machine is in good technical condition.
number of positions in the revolver head: 24/ powered 24
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| Elfordulási hossz | 450 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/6 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 12/16 kW |
| C tengely | 360 ° |
| Rúdanyag max. átmérője | 60 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| Elfordulási hossz | 500 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 4000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 25 - 4500 /min |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 465 Nm |
| Gyors előtolás | X,Z 30/33 m/min |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 675 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Series 0i |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| Elfordulási hossz | 760 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24/12 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 780 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 630 mm |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Y irányú mozgás | 105 mm |
| X irányú mozgás | 260 mm |
| Z irányú mozgás | 830 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3600x1900x2170 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840D Sl |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| Elfordulási hossz | 780 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 190 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | igen |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Gyártás éve: | 2006 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 31i - A |
| Elforduló átmérő | 190 mm |
| Elfordulási hossz | 503 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 42 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24/24 |
| Rúdadagoló | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2300 x 1620 x 1940 mm |
| A gép súlya | 5700 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |