| SmoothG | |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| 910 | |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 200 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | mm |
| igen | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 20 |
| Rúdadagoló | nem |
| 9000 | |
| 10 - 5000 | |
| A főmotor teljesítménye | 7.5 kW |
| HSK-A63 | |
| X irányú mozgás | 450 mm |
| 960 | |
| -30+210 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2560x3790x2400 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
X axis: 450 mm, Y axis: 200 mm, Z axis: 960 mm
Machine in good technical condition, can be tested under power.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| 450 | |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/6 |
| 0 - 6000 | |
| A főmotor teljesítménye | 12/16 kW |
| C tengely | 360 ° |
| 60 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| 3500 |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| MATRIX NEXUS | |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| 500 | |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| 35 - 4000 | |
| 25 - 4500 | |
| 465 | |
| Gyors előtolás | X,Z 30/33 m/min |
| 5000 | |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 675 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Series 0i |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| 760 | |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24/12 |
| 0 - 3500 | |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 780 mm |
| 630 | |
| 0 - 5000 | |
| 105 | |
| X irányú mozgás | 260 mm |
| 830 | |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3600x1900x2170 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840D Sl | |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| 780 | |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 190 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | igen |
| 0 - 6000 | |
| 0 - 5000 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 120 mm |
| 250 | |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 100 mm |
| nem | |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1480x1360 mm |
| 0 - 4000 |