Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| Elfordulási hossz | 500 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 4000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 25 - 4500 /min |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 465 Nm |
| Gyors előtolás | X,Z 30/33 m/min |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 675 mm |
| Gyártás éve: | 2020 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i-TF |
| Elforduló átmérő | 235 mm |
| Elfordulási hossz | 600 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 52 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | igen |
| C tengely | ° |
| Revolverfej | igen |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 4000 /min |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 600 mm |
| Gyors előtolás | X,Z 30/30 m/min |
| X irányú mozgás | 188+2 mm |
| Z irányú mozgás | 640 mm |
| Tokmány átmérője | 200 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2880x1580x2000 mm |
| A gép súlya | 4000 kg |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| OKUMA vezérlőrendszer | OSP-P300LA |
| Elforduló átmérő | 480 mm |
| Elfordulási hossz | 785 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 115 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 80 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | igen |
| X irányú mozgás | 260 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 45 - 5000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 45 - 6000 /min |
| Gyors előtolás X tengely | 25 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 30 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 12,5 m/min |
| C tengely | 360 ° |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3330 x 1800 x 2250 mm |
| A gép súlya | 5250 kg |
| Gyártás éve: | 2020 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 820 |
| Elforduló átmérő | 320 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| Y irányú mozgás | 104 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 6000 /min |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| Y-tengely | igen |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | 810 D |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| Elfordulási hossz | 455 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 51 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | nem |
| Rúdadagoló | |
| C tengely | ° |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| OKUMA vezérlőrendszer | OSP P200L |
| Elforduló átmérő | 710 mm |
| Elfordulási hossz | 1500 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 230 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 80 mm |
| Marófej | |
| Hajtott szerszámok | |
| Rúdadagoló | |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 710 mm |
| Csúcstávolság | 1500 mm |
| X irányú mozgás | 690 mm |
| Z irányú mozgás | 1545 mm |
| W tengely | 1550 mm |
| C tengely | 360 ° |
| B tengely | 225 ° |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4900x2600x2900 mm |
| A gép súlya | 15500 kg |
| Orsó fordulatszáma | 38 - 3800 /min. |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 280 mm |
| Elfordulási hossz | 490 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 50 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 61 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 - 12/12 - 12/12 - 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4700 /min. |
| C tengely | ° |
| Tokmány átmérője | hl. vřeteno 210 / protivřeteno 170 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7900 kg |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 420 mm |
| Elfordulási hossz | 2125 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Orsófurat | 102 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 293 mm |
| Y irányú mozgás | 130 mm |
| Z irányú mozgás | 2190 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 2800 /min. |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | |
| Ferde ágy | igen |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| Elfordulási hossz | 400 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| Revolverfej | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7500x2100x2100 mm |
| A gép súlya | 4500 kg |
| Orsófurat | 60 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 406 mm |
| Elfordulási hossz | 584 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 88.9 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24 (24) |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| A gép súlya | 7300 kg |
| A főmotor teljesítménye | 14 kW |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 807 mm |
| Gyártás éve: | 2018 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 31i - B5 |
| Elforduló átmérő | 660 mm |
| Elfordulási hossz | 1540 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 125 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| Marófej | igen |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 10 |
| Rúdadagoló | nem |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 76 |
| X irányú mozgás | 495 mm |
| Y irányú mozgás | 250 mm |
| Z irányú mozgás | 1560 mm |
| Orsókúp | Capto C6 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5 825 × 2 830 mm |
| A gép súlya | 15 800 kg |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 400 mm |
| Elfordulási hossz | 800 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 80 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 2800 x 2200 mm |
| C tengely | ° |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 4000 /min. |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 265 Nm |
| A gép súlya | 5200 kg |