| Heidenhain vezérlőrendszer | CNC Pilot 4290 |
| Elforduló átmérő | 680 mm |
| Elfordulási hossz | 600 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | + - 40 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 79 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| X irányú mozgás | 185 mm |
| Z irányú mozgás | 635 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 25 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4890 x 2440 x 2080 mm |
| A gép súlya | 6500 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition, connected, and available for testing.
This used CNC lathe, the Gildemeister CTX 420 linear, represents a high-performance and precise solution for complex rotational machining. Thanks to its slant bed and integrated Y-axis, it can handle demanding milling and turning operations in a single setup. The configuration with a counter-spindle and live tooling significantly shortens production cycles and maximizes work efficiency. The reliable Heidenhain CNC Pilot control system ensures comfortable and precise machine operation, making it an ideal choice for both series and batch/piece engineering production.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| Elfordulási hossz | 450 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/6 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 12/16 kW |
| C tengely | 360 ° |
| Rúdanyag max. átmérője | 60 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| Elfordulási hossz | 500 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 4000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 25 - 4500 /min |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 465 Nm |
| Gyors előtolás | X,Z 30/33 m/min |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 675 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Series 0i |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| Elfordulási hossz | 760 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24/12 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 780 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 630 mm |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Y irányú mozgás | 105 mm |
| X irányú mozgás | 260 mm |
| Z irányú mozgás | 830 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3600x1900x2170 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840D Sl |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| Elfordulási hossz | 780 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 190 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | igen |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 120 mm |
| Elfordulási hossz | 250 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 100 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1480x1360 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |