| Haas vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 762 mm |
| 1000 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 103 mm |
| Revolverfej | igen |
| 368 | |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| 0 - 3400 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4100x1950x1880 mm |
| 7500 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The lathe is in excellent technical condition and can be tested. Accessories: Haas Servo Baar 300 BCE bar feeder.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| 400 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| 12 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| 10 - 3500 |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| 300 | |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| 339 | |
| 290 | |
| 20 - 6000 | |
| A gép súlya | 4200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 380 mm |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 828 D | |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| 510 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| 560 | |
| 0 - 4500 | |
| A gép súlya | 2950 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| C tengely | ° |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| MATRIX NEXUS | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| 1021 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | ano mm |
| Revolverfej | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 380 mm |
| 0 - 5000 | |
| Ellenorsó | igen |
| A főmotor teljesítménye | 26 kW |
| igen | |
| 12 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| 650 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| 1 - 3500 | |
| 196 |