| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 808 D |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| Elfordulási hossz | 1500 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 82 mm |
| Revolverfej | igen |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is new.
This modern CNC lathe CK 6150X1500 represents an ideal solution for precise and efficient machining of rotary workpieces in medium-scale production. Thanks to the intuitive Siemens Sinumerik 808 D control system and the integrated turret head, the machine allows for rapid tool changes and significantly reduced production times. The conventional bed design ensures high stability during operation. Manufactured in 2021, this machine is perfect for workshops seeking reliable turning technology with an emphasis on precision and user comfort.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| Elfordulási hossz | 400 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| Elfordulási hossz | 300 mm |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| Z irányú mozgás | 339 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 290 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| A gép súlya | 4200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 380 mm |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 828 D |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| A gép súlya | 2950 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| C tengely | ° |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 1021 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | ano mm |
| Revolverfej | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 380 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| Ellenorsó | igen |
| A főmotor teljesítménye | 26 kW |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 650 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3500 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 196 mm |