| SAFAN vezérlőrendszer | TS 1 |
| Hajlítási erő | 50 t |
| Hajlítási hossz | 2550 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Elektrický |
| A medve max. lökete | 215 mm |
| A főmotor teljesítménye | 9 kW |
| A gép súlya | 5050 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
This used Safan SMK-K50-2550 TS1 electric press brake represents an ideal solution for precise sheet metal bending with an emphasis on energy efficiency and quiet operation. Thanks to the advanced SAFAN TS 1 control system and four controlled axes, the machine allows for quick setup and high production repeatability. The electric drive ensures smooth ram movement and lower operating costs compared to hydraulic versions, making it a reliable partner for precise custom tinsmithing and engineering production.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 80 t |
| Hajlítási hossz | 2620 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | |
| A medve lökete | 200 mm |
| A gép súlya | 5750 kg |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 120 t |
| Hajlítási hossz | 3100 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 180 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 8700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Cybelec vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 175 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 265 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x2550x2750 mm |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 50 t |
| Hajlítási hossz | 2050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Elektrický |
| A főmotor teljesítménye | 7 kW |
| A gép súlya | 4750 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Durma vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 220 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| Befogó magasság | 530 mm |
| A medve lökete | 265 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x1770x2900 mm |
| A gép súlya | 12250 kg |