| 3100 | |
| 200 | |
| 2 | |
| Hydraulický | |
| igen | |
| A medve lökete | 150÷250 mm |
| 15 | |
| 10500 | |
| 3500x1900x2550 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Very good technical condition, can be tested. NC control system, controlled axis: Y and X. Mechanical crowning. One pack of tools, 164 hours worked.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 80 | |
| 2620 | |
| 4 | |
| A medve lökete | 200 mm |
| 5750 |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 120 | |
| 3100 | |
| 3 | |
| igen | |
| Hydraulický | |
| A medve lökete | 180 mm |
| 7,5 | |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 175 | |
| 3050 | |
| 4 | |
| igen | |
| Hydraulický | |
| A medve lökete | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 50 | |
| 2050 | |
| 4 | |
| nem | |
| Elektrický | |
| 7 | |
| 4750 |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 220 | |
| 3050 | |
| 3 | |
| igen | |
| Hydraulický | |
| 2600 | |
| 530 | |
| A medve lökete | 265 mm |
| 22 | |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |