| ENC 100M | |
| 220 | |
| 3050 | |
| 3 | |
| igen | |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| 530 | |
| A medve lökete | 265 mm |
| 22 | |
| 650 | |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 80 | |
| 2620 | |
| 4 | |
| A medve lökete | 200 mm |
| 5750 |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 120 | |
| 3100 | |
| 3 | |
| igen | |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 180 mm |
| 7,5 | |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 175 | |
| 3050 | |
| 4 | |
| igen | |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 50 | |
| 2050 | |
| 4 | |
| nem | |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Elektrický |
| 7 | |
| 4750 |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 220 | |
| 3050 | |
| 3 | |
| igen | |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| 530 | |
| A medve lökete | 265 mm |
| 22 | |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |