PLATEN TİP YATAY FREZE TEZGAHI WRF MILL CNC

WRF Mill

Yatay tip WRF Mill CNC global piyasalardaki en son teknoloji ve konsepte sahip platen tip yatay freze tezgahını temsil etmektedir.

Platen tip (yer tipi) FERMAT WRF Mill CNC yatay freze tezgahının en belirgin özelliği hareketli RAM yapısı ve onun getirdiği avantajlardır. Çok geniş ölçülerde ve özelliklerde seçim şansına sahip olan tezgah aynı zamanda da çok çeşitli operasyonel özellikler sunmaktadır.

Modüler yapısı çok geniş ve çeşitli üretim şekillerine olanak sağlamakta, hızlı bir şekilde yan aksesuarların ve takımların kullanımına da olanak vermektedir.

Tezgah özellikleri

Kontrol sistemi ve motorlar - Heidenhain iTNC530, Siemens 840D, Fanuc 31i, Heidehain ve Siemens servo motorlar, Heidenhain lineer cetveller

Eksenler

- 3 ana eksen (X,Y,Z) / Döner tabla ilave edildiğinde B ve V eksenleri mevcuttur

- Tezgahın başlıca özelliği 1500mm’ye kadar çıkabilen RAM hareketidir ( Z eksen). RAM yapısının yer çekimine karşı deformasyonu ise hidrolik silindirler ile konpanze edilmektedir.

- Sabit tablalar veya döner tabla uygulamaları ile çok çeşitli parçaların kolay ve hızlı işlenmesi mümkündür. .

- İş parçaları ilave döner tablaların üzerine veya sabit tablaların üzerlerine bağlanarak ya da her ikisine aynı anda bağlanarak da işlenebilirler.

- Tezgahın başlıca yeteneği hacimce büyük ve ağır çelik, döküm iş parçalarından hızlı ve yüksek hacimli talaş kaldırmaktır.

Tezgahın dizaynı

İlave olarak 2050 x 2050mm’den 3000 X 3000mm’ye kadar olan T25/T40/T50 CNC döner tablaların seçilmesi ile 25ton, 40ton ve 50ton’luk ağır parçaların yüklenebilmeleri mümkündür. Daha da ağır iş parçaları sabit tablalara ya da özel dizayn edilmiş döner tablalara yüklenebilmektedir.

Tezgahın tüm komponentleri ve aksesuarları dünyaca bilinen seçkin markalardan seçilmektedi.

References

Fermat WRF Mill

 

Axes of WRF mill
top

Contact Us

FERMAT Group, a.s.

 

+420277009601
+420277009603

more info