Odkazy

Čističe KÄRCHER pro dům a zahradu - Vysokotlaké a parní čističe, vysavače, čističe na koberce a podlahy. Čisticí prostředky a autokosmetika.
Satter Clean 2000 - autorizovaný prodejce a servisní středisko čisticí a úklidové techniky KÄRCHER. Profesionální čisticí prostředky a autokosmetika.
Prumysloveswitche.cz - switche navržené pro průmyslové i komerční aplikace.
Použité obráběcí stroje Stavcar s.r.o.


Ostatní


Demoliční práce bourací práce v Praze a okolí
Odvážíme sutě-odpady vyklízení,skládkování
Zemní práce Praha zemní a výkopové práce v Praze a okolí
Dolmar,Hitachi, Makita, Metabo, Stihl
Kuchyňské židle, kancelářské židle.
Alba - Kancelářská křesla a židle
SEO na klíč! - optimalizace pro vyhledávače
Podlahy značky Gerflor jsou vyráběny unikátní technologií. Najdete u nás druy podlah vhodné do kanceláří, bytů i na sportoviště. Máme více jak 240 prodejen po celé ČR a snadno na našem webu naleznete svého nejbližšího prodejce podlah Gerflor.

Výrobky značky Dolmar,Hitachi, Makita, Metabo, Stihl nabízí eshop a kamenná prodejna Makita Praha.


V nabídce vybavení pro městský a venkovní mobiliář naleznete také dřevěné odpadkové koše. Odpadkový koš dřevěný je navržen tak, aby co nejlépe splňoval svůj účel.

Zabezpečovací a kamerové systémy jsou vhodné jak pro firmy, které potřebují mít kompletní přehled nad svým sídlem / kancelářemi, tak i k hlídání skladů či různých otevřených prostor.

Dílenské kovové skříně na nářadí naleznou využití na celé řadě pracovišť. Jsou vhodné pro uložení osobních předmětů zaměstnanců, nářadí, drobného materiálu, dokumentace a měřidel.

Chata Zach - Šumava nabízí ubytování na Šumavě těm, kteří preferují pobyt v soukromí či plánují dovolenou ve větším kolektivu. K dispozici je také prostorná zahrada s grilem a vyžitím pro děti.

Rodinný hotel Zach - Šumava nabízí ubytování na Šumavě v klidném, rodinném prostředí. K dispozici je 51 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, WiFi, restaurace a teplá jídla po celý den.

Nabízíme vám dílenský nábytek, šatní skříňky, kovové skříně, dílenské stoly, kartotéky za výhodné ceny.

Pevné i stavitelné školní židle, jídelní židle, školní lavice a další školní nábytek.

Společnost OBAL Expert a.s. nabízí exportní balení výrobků a obalové materiály, mezi které patří plastové obaly, stretch fólie, bublinková fólie atd. Řešíme individuální a speciální zakázky dle přání zákazníka.

Společnost TechnoBank se zaměřuje na kovový nábytek určený pro dílny, šatny, výrobní haly, skladové prostory a kanceláře. Nabídku reprezentují především dílenské stoly, kovové skříně a šatní skříňky.

Kovovýroba, brány a vrata. Vyrábíme vjezdové kovové brány, křídlová vrata a lomená schodiště.