Obsługa klienta poziomych wiertarek

Pierwszorzędna obsługa klienta jest jedną z naszych najbardziej znaczących cech. Pracownicy firmy Fermat są świadomi tego, że jakość utrzymania usług w znaczącym stopniu wpływa na satysfakcję klienta. Z tego powodu nasze Centrum Obsługi stara się na bieżąco udoskonalać swoje usługi oraz zarządzanie informacjami. W tym celu wprowadziliśmy następującą politykę serwisu:

  • szeroki przegląd oraz szybkie czasy reakcji
  • automatyczna rejestracja wszystkich przypadków obsługi
  • zdalna diagnoza
  • różnorodność językowa pracowników Centrum Obsługi Klienta
  • duże zasoby części zamiennych w UE, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach, Chinach
  • biblioteka rozwiązań najczęściej zadawanych pytań i problemów
  • klasyfikacja, monitoring oraz analiza wszystkich przypadków obsługi klienta

Oto główne zalety nowego systemu serwisu w Fermat. Meldunek nowego przypadku obsługi jest automatycznie przekierowany do administracji, a odpowiedzialni pracownicy serwisu są bezzwłocznie kierowani do indywidualnego zadania.

Godziny otwarcia Obsługi Klienta

Według Menedżera Obsługi dla Niemiec, Pana Josefi, krokiem do przodu była implementacja Microsoft Dynamics Information System. Wszystkie przypadki obsługi są rejestrowane automatycznie w bazie danych serwisu wraz z harmonogramem poszczególnego przypadku i osobistą odpowiedzialnością. Taki system umożliwia lepsze zarządzanie i lepszą komunikację z klientami. „W momencie nagrania sprawy wg. regulaminu bezzwłocznie wysyłamy odpowiedzialnego technika z potrzebnym sprzętem i częściami zamiennymi” – mówi Pan Krkavec, kierownik Fermat Service Center. Fermat posiada duże ilości części zamiennych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach i Chinach, aby nasi klienci nie musieli czekać zbyt długo. Po rozwiązaniu sprawy, sprawozdanie jest wysyłane do klienta, a sprężenie zwrotne jest zapisywane w celu naszych statystyk wewnętrznych.

Obsługa biblioteki i monitoring

Zdokumentowane wydarzenia obsługi są regularnie zgłaszane do produkcji i działu konstrukcji. Te statystyki są wykorzystywane do ulepszenia innowacji narzędzi planowania.

Email: service@fermatmachinery.com
Tel.: (+420) 778717171
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz.. 7.00 - 17.00
top

Kolejne ciekawości