DESKOVÉ HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKY - WRF 130 CNC PORTABLE

Produktový model WRF 130 CNC PORTABLE  je přenosná vodorovná vyvrtávačka umožňující snadné přemístění stroje pro obrábění nadrozměrných obrobků, u nichž se předpokládá obtížná manipulace.

Proto je stojan stroje v tomto provedení konstrukčně vybavený prvky pro možnost přesunutí stroje na místo obrábění. Elektrické kabely a tlakové hadice jsou vybaveny rychlospojkami pro snadné přepojení. Systém upevnění a ukotvení stroje je navržen tak, aby usnadnil instalaci upevnění v místě obrábění.

Tento přenosný stroj je vybaven vodorovně i svisle pohyblivou kabinou operátora. Technologické možnosti stroje lze rozšířit využitím příslušenství stroje WRF 130 CNC. Vyvrtávačky řady WRF jsou moderně řešené vyvrtávací a frézovací stroje poskytující možnost produktivního a přesného obrábění velkých a těžkých obrobků.

Modulární konstrukce umožňuje zákazníkům sestavit stroj dle jejich požadavků.

Popis stroje

Řídící systémy
Heidenhain iTNC 530/ Fanuc 31i / Siemens 840D

Řízené osy
Stojan stroje se pohybuje příčně v ose X.

Konstrukce stroje

Plně modulární konstrukce stroje poskytuje možnost konfigurace stroje odpovídající požadavkům zákazníka s možností pojezdu stojanu v ose X od 2 400 mm do 4 300  mm a přestavení vřeteníku v ose Y v rozsahu od 2 000 mm do 4 000 mm.

  • Pojezd v ose X: od 2 400 mm do 4 300 mm
  • Pojezd v ose Y: od 2 000 mm do 4 000 mm

Při konstrukci stroje byly použité značkové komponenty od renomovaných výrobců.

Ukázky aplikací

 

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.
Archiv otázek Přidat dotaz