DESKOVÉ HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKY - WRF 130 CNC PORTABLE

Produktový model WRF 130 CNC PORTABLE  je přenosná vodorovná vyvrtávačka umožňující snadné přemístění stroje pro obrábění nadrozměrných obrobků, u nichž se předpokládá obtížná manipulace.

Proto je stojan stroje v tomto provedení konstrukčně vybavený prvky pro možnost přesunutí stroje na místo obrábění. Elektrické kabely a tlakové hadice jsou vybaveny rychlospojkami pro snadné přepojení. Systém upevnění a ukotvení stroje je navržen tak, aby usnadnil instalaci upevnění v místě obrábění.

Tento přenosný stroj je vybaven vodorovně i svisle pohyblivou kabinou operátora. Technologické možnosti stroje lze rozšířit využitím příslušenství stroje WRF 130 CNC. Vyvrtávačky řady WRF jsou moderně řešené vyvrtávací a frézovací stroje poskytující možnost produktivního a přesného obrábění velkých a těžkých obrobků.

Modulární konstrukce umožňuje zákazníkům sestavit stroj dle jejich požadavků.

Popis stroje

Řídící systémy
Heidenhain iTNC 530/ Fanuc 31i / Siemens 840D

Řízené osy
Stojan stroje se pohybuje příčně v ose X.

Konstrukce stroje

Plně modulární konstrukce stroje poskytuje možnost konfigurace stroje odpovídající požadavkům zákazníka s možností pojezdu stojanu v ose X od 2 400 mm do 4 300  mm a přestavení vřeteníku v ose Y v rozsahu od 2 000 mm do 4 000 mm.

  • Pojezd v ose X: od 2 400 mm do 4 300 mm
  • Pojezd v ose Y: od 2 000 mm do 4 000 mm

Při konstrukci stroje byly použité značkové komponenty od renomovaných výrobců.

Ukázky aplikací

 

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.
Archiv otázek Přidat dotaz