DESKOVÁ HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKA WFT MILL CNC

Fermat frézka WFT Mill

Stroj WFT MILL CNC je nový model frézovacího a vyvrtávacího stroje stolového typu 2-osá automaticky stavitelná frézovací hlava umožňuje využití jak pro frézovací, tak pro vyvrtávací operace.

Stroj lze vybavit univerzální automatickou hlavou s indexováním po 1˚ nebo 2,5˚ nebo mikroindexovanou hlavou s možností ustavení do jakékoli programované polohy.

K vysoké přesnosti stroje přispívají i další komponenty jako je přímé odměřování polohy optoelektronickými lineárními pravítky Heidenhain, monitoring a teplotní stabilizační systémy ve standardní výbavě jako i bezvůlové otáčení stolu s vysokou přesností polohování.

Popis stroje

Řídicí systémy
Heidenhain iTNC 530/ Fanuc 31i / Siemens 840D

Řízené osy
Stroj WFT MILL nabízí tři lineární řízené osy (X,Y,Z), úhlové nastavení frézovací hlavy v osách A a C a rotační stůl (osa B).

Konstrukce stroje

Pevný vřeteník se pohybuje po svislém vedení stojanu a tento pojíždí po loži Z ukotveném v základu. Otočný stůl stroje se pohybuje po loži X ukotveném rovněž do základu stroje. Tato kinematika pohybů přináší vysokou tuhost a geometrickou přesnost stroje.

Kuličkový šroub osy Y (průměr 80 mm), tuhý stojan a výkonný vřeteník jsou zárukou přesnosti a tuhosti tohoto stroje. K vysoké přesnosti stroje přispívají i další komponenty jako je přímé odměřování polohy optoelektronickými lineárními pravítky Heidenhain, monitoring a teplotní stabilizační systémy ve standardní výbavě jako i bezvůlové otáčení stolu s vysokou přesností polohování.

Modulární konstrukce stroje poskytuje možnost sestavení stroje dle požadavků zákazníka.

  • pojezd v ose X v rozsahu: od 1 500 mm do 5 000 mm
  • pojezd v ose Y v rozsahu: od 1 700 mm do 3 500 mm
  • pojezd v ose Z: 1 500 mm nebo 2 000 mm

Otočné stoly jsou ve třech velikostech

  • 1 600 x 1 800 mm (maximální zatížení 15 tun)
  • 1 800 x 2 200 mm (maximální zatížení 15 tun)
  • 2 000 x 2 400 mm (maximální zatížení 20 tun)

 

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...
Archiv otázek Přidat dotaz