DESKOVÁ HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKA WFT MILL CNC

Fermat frézka WFT Mill

Stroj WFT MILL CNC je nový model frézovacího a vyvrtávacího stroje stolového typu 2-osá automaticky stavitelná frézovací hlava umožňuje využití jak pro frézovací, tak pro vyvrtávací operace.

Stroj lze vybavit univerzální automatickou hlavou s indexováním po 1˚ nebo 2,5˚ nebo mikroindexovanou hlavou s možností ustavení do jakékoli programované polohy.

K vysoké přesnosti stroje přispívají i další komponenty jako je přímé odměřování polohy optoelektronickými lineárními pravítky Heidenhain, monitoring a teplotní stabilizační systémy ve standardní výbavě jako i bezvůlové otáčení stolu s vysokou přesností polohování.

Popis stroje

Řídicí systémy
Heidenhain iTNC 530/ Fanuc 31i / Siemens 840D

Řízené osy
Stroj WFT MILL nabízí tři lineární řízené osy (X,Y,Z), úhlové nastavení frézovací hlavy v osách A a C a rotační stůl (osa B).

Konstrukce stroje

Pevný vřeteník se pohybuje po svislém vedení stojanu a tento pojíždí po loži Z ukotveném v základu. Otočný stůl stroje se pohybuje po loži X ukotveném rovněž do základu stroje. Tato kinematika pohybů přináší vysokou tuhost a geometrickou přesnost stroje.

Kuličkový šroub osy Y (průměr 80 mm), tuhý stojan a výkonný vřeteník jsou zárukou přesnosti a tuhosti tohoto stroje. K vysoké přesnosti stroje přispívají i další komponenty jako je přímé odměřování polohy optoelektronickými lineárními pravítky Heidenhain, monitoring a teplotní stabilizační systémy ve standardní výbavě jako i bezvůlové otáčení stolu s vysokou přesností polohování.

Modulární konstrukce stroje poskytuje možnost sestavení stroje dle požadavků zákazníka.

  • pojezd v ose X v rozsahu: od 1 500 mm do 5 000 mm
  • pojezd v ose Y v rozsahu: od 1 700 mm do 3 500 mm
  • pojezd v ose Z: 1 500 mm nebo 2 000 mm

Otočné stoly jsou ve třech velikostech

  • 1 600 x 1 800 mm (maximální zatížení 15 tun)
  • 1 800 x 2 200 mm (maximální zatížení 15 tun)
  • 2 000 x 2 400 mm (maximální zatížení 20 tun)

 

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.
Archiv otázek Přidat dotaz