Fermat Machine Tool

Silindir şeklindeki taşlama tezgâhlarının üretimi, servis tedariği, iyileştirilmesi, taşlama tezgâhlarının baştan aşağı gözden geçirilmesi konularında hizmet vermektedir. ZeVo Praha Ltd. Şti. ile uzun süreli işbirliğinden sonra Fermat şirketin hisselerinin % 100’ üne sahip olmuştur. ZeVo şirketi 1992 yılından beri tezgâh geliştirme işi yapmaktadır. Şirket faaliyetleriyle Kanada, Amerika ve Avustralya’ nın yanı sıra Almanya, İtalya, İsviçre ve Hollanda pazarlarına da odaklanmıştır.

Fermat Machine Tool , Zevo Şirketi ile birlikte donatılmış modern teknolojisiyle, hassas düzen, borvek tezgahları, taşlama tezgahları, kızaklı taşlama tezgahları ve daha fazlasına sahip 5300 m² lik kapalı alana sahiptir. Şirket, tezgâhların püf noktalarının üretimini de kendisi yapmaktadır.

Şirket geniş bir iş ağı grubu, kendi tasarım departmanı, tam müşteri hizmeti, garanti sonrası servisi ve yılların deneyimine sahip, kendini işe adamış takım işçileri ile sunulan servisin kalitesini artırmaktadır.

Fermat grinding machines
top

Contact Us

FERMAT Group, a.s.

 

+420277009601
+420277009603

more info

TR: Otázky & odpovědi

Fermat’ın elinde stok tezgahlar veya çabuk terminli tezgahlar bulunuyor mu? Genelde yükleme zamanları hangi aralıkta?

Fermat sürekli olarak ileriye doğru üretim yaptığı için genel de elinde bitmeye çok yakın veya kısa sürede teslim edilebilecek tezgahlar bulunmaktadır. Bunların dışında genel olarak yükleme terminleri tezgah özelliklerine göre değişmekle beraber 4-6 ay ara...

CNC borverk tezgahlarının CNC freze tezgahlarından en önemli farkları ve avantajları nelerdir?

Adı üstünde CNC borverk tezgahlarının ana amaçlarından birisi baralama işlemidir. İş milinin içerisinden değişik çaplarda çıkabilen pinol sayesinde derin deliklerde ve ulaşılması zor yerlerde baralama ve işleme yapabilir. Çok hassas baralama gerektiren yerl...
TR: Archiv otázek TR: Přidat dotaz