FERMAT TESİSLERİ

Fermat üretim tesisleri Çek Cumhuriyeti’ nin ve Slovakya’ nın farklı yerlerinde kurulmuştur. Firmamız 20.000 m²’ nin üzerinde bir alanda modern üretimi, güçlendirme ve tamir merkezleriyle faaliyet göstermektedir.

En büyük üretim sahamız Prag- Brno’ da kurulmuştur. Fermat’ ın 450 civarında çalışanı bulunmaktadır.

Map of Fermat Facilities

  • Fermat CZ & Fermat Group production of horizontal boring mills. Retrofiting and repairing of WHN Horizontal boring machines. Fermat facilities is equipped by the most modern and highest quality technology.
  • Pressl company is specialized in retrofit of large horizontal boring mills, modernisation of heavy duty metal working machines.
  • production of prototype moulds & parts for horizontal boring mills,
  • Fermat machine Tools is 100% shareholder of ZeVo Praha Ltd. companyy. It is specialized in production of cylindrical grinding machines, traditional supplier of grinders. Facilities are equipped by the modern technology, including precision machinery such as horizontal boring and milling machines, grinding machines, slide-way grinding machines and others.
  • Fermat stroje Lipník is specialized in production of milling machines.
  • Fermat - J&F Stroje, s.r.o. machining of components in Prakovce - Slovakia.
top

Contact Us

FERMAT Group, a.s.

 

+420277009601
+420277009603

more info

TR: Otázky & odpovědi

Fermat’ın elinde stok tezgahlar veya çabuk terminli tezgahlar bulunuyor mu? Genelde yükleme zamanları hangi aralıkta?

Fermat sürekli olarak ileriye doğru üretim yaptığı için genel de elinde bitmeye çok yakın veya kısa sürede teslim edilebilecek tezgahlar bulunmaktadır. Bunların dışında genel olarak yükleme terminleri tezgah özelliklerine göre değişmekle beraber 4-6 ay ara...

CNC borverk tezgahlarının CNC freze tezgahlarından en önemli farkları ve avantajları nelerdir?

Adı üstünde CNC borverk tezgahlarının ana amaçlarından birisi baralama işlemidir. İş milinin içerisinden değişik çaplarda çıkabilen pinol sayesinde derin deliklerde ve ulaşılması zor yerlerde baralama ve işleme yapabilir. Çok hassas baralama gerektiren yerl...
TR: Archiv otázek TR: Přidat dotaz