PRO STUDENTY A ŠKOLY

Víme, že „talentovaní lidé nepadají z nebe“, ale naopak je potřeba talent podporovat a dát mu šanci vyniknout, proto investujeme čas i peníze do mladých studentů a brigádníků.

Rádi Vám předáme naše know-how a poskytneme prostor ukázat, co ve Vás je. Nejde o to, jestli právě studujete vysokou školu nebo se učíte na obraběče či seřizovače, všichni máte stejnou šanci na uplatnění. Proto nabízíme následující možnosti spolupráce se studenty i s vedením škol.

 

Brigáda

Chcete si přivydělat peníze ke studiu a zároveň doufáte, že pokud by Vás práce u nás zaujala, měli byste možnost pokračovat u nás i po škole na hlavní pracovní poměr? Nehledáte práci pouze na léto, ale máte zájem pracovat celoročně? Pak neváhejte a kontaktujte nás.

Praxe

Ze zkušeností víme, jak je náročné sehnat si adekvátní povinnou školní praxi. Na základě našeho charakteru výroby nabízíme tuto možnost zejména šikovným strojařům, mechanikům-seřizovačům, obraběčům, brusičům a vůbec všem studentům oborů, které mají něco společného s CNC technikou. Pokud se osvědčíte a práce Vás bude bavit, je velká šance, že o Vás budeme mít zájem i po dokončení studia. Můžeme společně uzavřít pracovní smlouvu a stanete se tak členem našeho týmu.  V případě zájmu o povinnou školní praxi nás neváhejte kontaktovat.

Diplomové/bakalářské práce

Rádi byste svou diplomovou či bakalářskou práci vypracovali u zavedené strojírenské společnosti a uplatnili tak svoje nápady v praxi? Vítáme takovou možnost a jsme plně nakloněni ke spolupráci. Největší šanci na spolupráci mají studenti strojírenských oborů, zejména konstruktéři, ale nebráníme se ani studentům ostatních oborů. Není zkrátka nic jednoduššího, než zavolat nebo napsat e-mail a zeptat se na více informací.

Exkurze

Nejlepší představu o budoucím zaměstnání poskytne vždy prohlídka prostor potenciálního budoucího zaměstnavatele. Disponujeme bohatým strojovým parkem od klasických karuselů až po nejmodernější japonské brusky, které dokáží brousit s přesností jednoho mikrometru, a jejich hodnota se šplhá k 30 milionům Kč. Proto rádi nabídneme školám organizovanou prohlídku našich hal s odborným výkladem. Pokud máte zájem ukázat svým studentům, jak se v praxi pracuje na nejmodernějších strojích, kontaktujte nás.

 

KONTAKT

TEL: +420 778 547 842

E-MAIL: kariera@fermatmachinery.com