Fermat Machine Tool

Produkcja kłowych szlifierek

Czynności związane z dostarczaniem, modernizacją i remontem kapitalnym szlifierek kłowych.

Po długoletniej współpracy z  ZeVo Praga s.r.o., firma FERMAT Machine Tool s.r.o. stała się właścielem firmy, która w obecnym czasie jest tradycyjnym producentem szlifierek. Przedsiębiorstwo ZeVo Praha zajmuje się modernizacją szlifierek od roku 1992. Działalność firmy ukierunkowana jest na trudne rynki  Niemckie, Włoskie, Szwajcarskie, Holenderskie, Kanadyjskie, USA i Australi.

FERMAT Machine Tool s.r.o. jak i ZeVo Praga s.r.o. posiadają nowocześnie wyposażoną produkcyjną część hali o powierzchni 5300 m2 v Pradze.W skład parku maszynowego wchodzą precyzyjne obrabiarki, między którymi nie brakuje poziomej wytaczarki, frezarki CNC, szlifierki kłowej, szlifierki na płasko i innych urządzeń. Przedsiębiorstwo jest samowystarczalne w technologii potrzebnej do produkcji podstwowych elementów szlifierek kłowych.

Jakość urządzeń oraz usług oferowanych przez Fermat Machine Tool ma oparcie w szerokiej sieci dystrybucji, w własnym dziale konstrukcyjnym, kompleksowym serwisie klienta oraz obsłudze pogwarancyjnej jak i w kolektywie wyspecjalizowanych pracowników z długoletnimi doświadczeniami.

top

Kolejne ciekawości