O společnosti FERMAT

Společnost FERMAT je na středoevropském trhu jedním z předních dodavatelů strojů pro přesné obrábění - horizontálních vyvrtávaček. Předností společnosti FERMAT jsou dlouholeté tradice v obrábění kovů a bohaté tradice v konstrukci a výrobě obráběcích strojů v České republice. Společnost má aktuálně 650 zaměstnanců a roční obrat v roce 2015 dosáhl 67 milionů EUR.

Úspěšný růst společnosti umožnil FERMAT-u investovat svoje bohaté zkušenosti do vývoje a následně i do výroby vlastní řady horizontálních vyvrtávaček. Při jejich vývoji byly využité bohaté zkušenosti z předcházejících let v oblasti rekonstrukcí horizontálních vyvrtávaček od jiných výrobců. Díky úspěšnému rozvoji, flexibilnímu přístupu a vysoké jakosti vlastních produktů získal FERMAT důvěru široké sítě zákazníků a dealerů na domácím trhu a zejména na vyspělých zahraničních trzích. FERMAT nabízí spolehlivé horizontální vyvrtávačky, které představují špičková řešení prosazující se v dnešním konkurenčním globálním průmyslu obráběcích a tvářecích strojů. Naši klienti oceňují důraz na kvalitu, špičkový výkon a technické řešení, přesné a tuhé vřeteno, precizní provedení strojů jako i jejich výhodnou cenu a krátké dodací lhůty.

FERMAT stále expanduje na nové trhy i prostřednictvím aktivní účasti na renomovaných mezinárodních veletrzích v Holandsku, Francii, Brazílii, Číně, Kanadě, USA, Itálii a Indii. Fermat dosahuje významných úspěchů na trzích ve střední Evropě, Kanadě, Rusku, Francii, Turecku, Dánsku a Číně a proniká i na trhy v USA, Jižní Americe, jihovýchodní Asii a na indický trh.

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.
Archiv otázek Přidat dotaz