O společnosti FERMAT

Společnost FERMAT je na středoevropském trhu jedním z předních dodavatelů strojů pro přesné obrábění - horizontálních vyvrtávaček. Předností společnosti FERMAT jsou dlouholeté tradice v obrábění kovů a bohaté tradice v konstrukci a výrobě obráběcích strojů v České republice. Společnost má aktuálně 650 zaměstnanců a roční obrat v roce 2015 dosáhl 67 milionů EUR.

Úspěšný růst společnosti umožnil FERMAT-u investovat svoje bohaté zkušenosti do vývoje a následně i do výroby vlastní řady horizontálních vyvrtávaček. Při jejich vývoji byly využité bohaté zkušenosti z předcházejících let v oblasti rekonstrukcí horizontálních vyvrtávaček od jiných výrobců. Díky úspěšnému rozvoji, flexibilnímu přístupu a vysoké jakosti vlastních produktů získal FERMAT důvěru široké sítě zákazníků a dealerů na domácím trhu a zejména na vyspělých zahraničních trzích. FERMAT nabízí spolehlivé horizontální vyvrtávačky, které představují špičková řešení prosazující se v dnešním konkurenčním globálním průmyslu obráběcích a tvářecích strojů. Naši klienti oceňují důraz na kvalitu, špičkový výkon a technické řešení, přesné a tuhé vřeteno, precizní provedení strojů jako i jejich výhodnou cenu a krátké dodací lhůty.

FERMAT stále expanduje na nové trhy i prostřednictvím aktivní účasti na renomovaných mezinárodních veletrzích v Holandsku, Francii, Brazílii, Číně, Kanadě, USA, Itálii a Indii. Fermat dosahuje významných úspěchů na trzích ve střední Evropě, Kanadě, Rusku, Francii, Turecku, Dánsku a Číně a proniká i na trhy v USA, Jižní Americe, jihovýchodní Asii a na indický trh.

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.
Archiv otázek Přidat dotaz