Fermat Machine Tool

Výroba hrotových brusek.

Služby související s dodávkami, modernizacemi a generálními opravami hrotových brusek.

Po dlouhodobé spolupráci se společností ZeVo Praha s.r.o.., se společnost FERMAT Machine Tool s.r.o. stala vlastníkem této společnosti, která je i v současnosti tradičním producentem brusek. Společnost ZeVo Praha se zabývá modernizacemi brusek od r. 1992. Jejich aktivity jsou zaměřeny na náročný trh v Německu, Itálii, Švýcarsku, Holandsku a Rusku, dále pak v Kanadě, USA a Austrálii.

FERMAT Machine Tool s.r.o. jako i ZeVo Praha, s.r.o. mají moderně vybavenou výrobní základnu ve výrobní hale o ploše 5300 m2 v Praze. Součástí výrobní základny jsou přesné obráběcí stroje, mezi kterými nechybí horizontální vyvrtávačky, CNC frézky, hrotové brusky, brusky na plocho a další stroje. Společnost je soběstačná ve výrobní technologii na výrobu klíčových komponentů pro hrotové brusky.

Kvalita strojů a nabízených služeb z produkce Fermat Machine Tool s.r.o. má podporu v široké obchodní síti, ve vlastním konstrukčním oddělením, kompletním zákaznickém servisu a pozáručním servisu jako i v týmu specializovaných pracovníků s dlouhodobými zkušenostmi .

 

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.
Archiv otázek Přidat dotaz