Fermat Machine Tool

Výroba hrotových brusek.

Služby související s dodávkami, modernizacemi a generálními opravami hrotových brusek.

Po dlouhodobé spolupráci se společností ZeVo Praha s.r.o.., se společnost FERMAT Machine Tool s.r.o. stala vlastníkem této společnosti, která je i v současnosti tradičním producentem brusek. Společnost ZeVo Praha se zabývá modernizacemi brusek od r. 1992. Jejich aktivity jsou zaměřeny na náročný trh v Německu, Itálii, Švýcarsku, Holandsku a Rusku, dále pak v Kanadě, USA a Austrálii.

FERMAT Machine Tool s.r.o. jako i ZeVo Praha, s.r.o. mají moderně vybavenou výrobní základnu ve výrobní hale o ploše 5300 m2 v Praze. Součástí výrobní základny jsou přesné obráběcí stroje, mezi kterými nechybí horizontální vyvrtávačky, CNC frézky, hrotové brusky, brusky na plocho a další stroje. Společnost je soběstačná ve výrobní technologii na výrobu klíčových komponentů pro hrotové brusky.

Kvalita strojů a nabízených služeb z produkce Fermat Machine Tool s.r.o. má podporu v široké obchodní síti, ve vlastním konstrukčním oddělením, kompletním zákaznickém servisu a pozáručním servisu jako i v týmu specializovaných pracovníků s dlouhodobými zkušenostmi .

 

top
Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.
Archiv otázek Přidat dotaz