Univerální hrotová bruska BUC E - CNC

Stroj BUC E 63 CNC je určen pro přesné universální broušení jak podélné, tak i čelní, se stolem pevným nebo oscilujícím. Je vhodný pro obrábění v malých či středních sériích obrobků s použitím automatického cyklu. Uložení unášecího vřetena, brousícího vřetena a hrotové objímky se vyznačují vysokou tuhostí a přesností. Vedle hrotového broušení tak bruska BUC E 63 CNC umožňuje i broušení letmo s použitím vnějšího broušení (opce) pak i vnitřního broušení. V jiném provedení umožňuje broušení s povrchem konkávního či konvexního tvaru.

Tato bruska je určena pro kusovou i sériovou výrobu dílů o hmotnosti do 3.000 kg. Stroj je vyroben ve veliké přesnosti a umožňuje brousit jednotlivé průměry s tolerancí IT4 a vyšší.


Popis stroje

řídící systém
Siemens 802D sl / Siemens 840D sl / B&R

 

 

základní parametry

Oběžný průměr:  630 mm /  850 mm / 1000 mm

Vzdálenost mezi hroty: 2000 / 3000 / 4000 / 5000 a 6000 mm

Maximální hmotnost obrobku mezi hroty: 3000 kg

Posuvy

Posuv v ose X a v ose Z zabezpečují přesné kuličkové šrouby od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Používané šrouby jsou v přesnostech IT1 pro osu X a IT3 pro osu Z. Použití kuličkových šroubů zaručuje plynulý a tichý chod stroje s možností inkrementu 1µm v obou osách.

Technologické cykly

  • Podélné broušení
  • Zapichování
  • Postupné zapichování
  • Broušení kuželů
  • Konvexní / konkávní broušení
  • Orovnání
  • Broušení koule

 

Ukázky stroje

top

Kontaktujte nás:
FERMAT Group, a.s.

 Skype Me™!

+420777339670
+420720544430

Otázky & odpovědi

Je možné si domluvit prohlídku strojů?

Ano jsme plně otevřeni této možnosti.

Můžete nám sdělit cenu vámi vyráběné horizontky?

Svoje požadavky můžete sdělit našemu call centru. Naši specialisté Vás následně rádi navštíví a po seznámení se s vašimi požadavky a výrobky vám doporučí optimální konfiguraci stroje a připraví konkrétní nabídku.

Je možné na horizontkách FERMAT použít frézovací hlavu?

Ano, stroje FERMAT poskytují možnost použití frézovací hlavy polohovatelné v jedné nebo dvou osách, přičemž polohování lze provádět manuálně nebo v automatickém režimu. S volbou vhodné frézovací hlavy a příslušného vybavení stroje vám rádi pomůžeme. ...
Archiv otázek Přidat dotaz